Hakkımızda

HAKKIMIZDA
ATSAN MAKİNA, alanında tecrübeli iki mühendis tarafından 2017 yılında kurulmuş yeni bir firmadır. Kurucularında var olan yılların tecrübesi ile sektöre hızlı bir giriş yapmış, yüksek kaliteli ve yenilikçi ürünler ile piyasada adını duyurmaya başlamıştır.
Müşteri memnuniyeti ve kalite odaklı çalışma anlayışını benimseyen ATSAN MAKİNA , bu doğrultuda siz değerli müşterilerimizin doğabilecek her türlü ihtiyacına alternatifleri ile en kısa sürede cevap vererek, KALİTESİNİ KALİTENİZLE buluşturmayı amaçlamıştır.

MİSYONUMUZ
Faaliyette bulunduğumuz sektörde üstün kaliteli ürünleri müşterilerimizle buluşturmak, çalışanlarımızla birlikte müşterilerimizin zamanlarına ve haklarına saygı duyarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, müşterilerimizle uzun süreli ilişkiler kurmak, sunduğumuz yaratıcı hizmet ve çözümlerle onların başarılarını desteklemektir.

VİZYONUMUZ
Doğru kalite / fiyat oranını sağlayarak ürün yelpazemiz ile tüketici beklentilerini en üst düzeyde karşılamak ve bulunduğumuz sektörde en iyi firmalardan biri olmak.